Konkursy ogólnopolskie

JĘZYK ANGIELSKI

Przydatne linki

http://jersz.pl/contest,8.html

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego

Konkurs English Ace powstał z myślą o uczniach szkół podstawowych (klasy 4, 5, 6 i 7), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu całej Polski.

http://www.glossa.pl/daybyday/konkurs-jezyka-angielskiego-day-by-day/

Jeśli jesteś uczniem gimnazjum lub szkoły ponadgimnazjalnej zapraszamy Cię do udziału w naszym corocznym ogólnopolskim konkursie językowym na angielskojęzyczną kartkę z pamiętnika.

https://www.leon-konkursy.pl/konkurs-jezyka-angielskiego

Konkurs Języka Angielskiego Szkoła Podstawowa | Leon

Konkurs z języka angielskiego dla szkół podstawowych i gimnazjów ma formę testu składającego się z zadań zamkniętych i otwartych. W każdym pytaniu może być jedna, dwie lub więcej poprawnych odpowiedzi. Co roku odbywają się 3 sesje konkursów – sesja zimowa, jesienna i wiosenna.

http://www.edi.edu.pl/jezyk-angielski

Język angielski

Kurczak EDI gorąco wita i serdecznie zaprasza wszystkich głodnych wiedzy uczniów oraz ich nauczycieli na kolejne edycje konkursów Pingwin i Panda z języka angielskiego. Konkursy o różnym stopniu trudności przeznaczone są dla uczniów klas IV-VIII szkoły podstawowej i III gimnazjum.

http://www.meltingpot.edu.pl/regulamin

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „MELTING POT”. Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas I-VI szkół podstawowych i odbywa się na sześciu poziomach, odpowiadających poszczególnym klasom.

http://www.olimpus.edu.pl/jezyk-angielski-archiwum

Olimpiady przeznaczone są dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

http://www.olimpus.edu.pl/olimpusek-sesja-zimowa

Olimpiady OLIMPUSEK i OLIMPUSEK z języka angielskiego przeznaczone są dla uczniów edukacji wczesnoszkolnej od klasy I do III.

http://www.ces.edu.pl/albus-jezyk-angielski

Albus – Język angielski

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa uczniów z klas IV, V, VI, VII i VIII szkoły podstawowej oraz III gimnazjum do wzięcia udziału w konkursie z języka angielskiego ALBUS.