Wielki Konkurs Ortografii Polskiej i Angielskiej 2019

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi zaprasza uczniów szkół średnich każdego typu z terenu całej Polski  do udziału w Wielkim Konkursie Ortografii Polskiej i Angielskiej 2019

Do wygrania cenne nagrody – w tym zaproszenie na zjazd specjalny w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, voucher na kurs w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym oraz nowoczesne gadżety elektroniczne AHE w Łodzi.

ZASADY UCZESTNICTWA

1. Do 20.02.2019 r. szkoła na adres marketing@ahe.lodz.pl wysyła zgłoszenie udziału w Wielkim Konkursie Ortografii Polskiej i Angielskiej.
  2. Do 20.02.2019 r. Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna przesyła szkole dyktando polskie i angielskie.
  3. Do 22.02.2019 r. w szkole, na podstawie przesłanego tekstu, zostaje przeprowadzone dyktando polskie i angielskie.
  4. Do 24.02.2019 r. szkoła przesyła na adres marketing@ahe.lodz.pl nazwiska zwycięzców, wraz z podpisaną przez zwycięzców lub opiekunów prawnych zgodą na udział w konkursie.
  5. 14.03.2019 r. wyłonieni zwycięzcy (2 osoby ze szkoły) przyjeżdżają na Wielki Finał, który odbędzie się o godzinie 11:00 (wersja polska) i 11:30 (wersja angielska) w hali Atlas Arena, podczas Targów Edukacyjnych w Łodzi.
  6. Do 21.03.2019 r. organizator – Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi – ogłasza zwycięzców i przekazuje im nagrody.

NAGRODY

Zarówno w części polskiej, jak i angielskiej, zostaną przyznane miejsca od I do IV.

Każda z 12 osób zostanie zaproszona w czerwcu 2019 na zjazd specjalny w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, na którym w nowoczesny sposób pozna podstawy nauki na kierunkach filologicznych AHE.

Dodatkowo laureaci miejsc od I do III otrzymają vouchery na kursy w Polskim Uniwersytecie Wirtualnym, a wszyscy wyróżnieni – także pakiety prezentów specjalnych o wielkości adekwatnej do miejsca uzyskanego w konkursie.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE

Tutaj